en_US
en
on
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
HAKKIMDA
1060
 
 

GECMIS

SAFRANBOLU,KARABÜK

Ben Safranbolu, Karabüklüyüm.18 yıl boyunca burada yaşadım. Karabük küçük bir şehirde ama insanlarının kalbi bir o kadar büyüktü.

ADAPAZARI,SAKARYA

En iyi anılarımı Sakarya'da yaşadım. En yakın arkadaşlarımla, harika üniversite hayatımla, dağcılık, tiyatro, çocuklar için gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri,erasmus ve diğer bir çok şeyle burada tanıştım.

KARİYER

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

Sakarya Üniversitesi'nde, Endüstri Mühendisliği okudum. Bu hayalimdeki meslek değildi. Bu nedenle mezuniyetimden sonra NM gibiyeni bir yol aradım.

NETWORK MARKETING

NM sektörüyle öğrenciyken tanıştım. Bu sektörden bir çok şey öğrendim. Özellikle de liderlik ve stratejik plan yapabilme özelliği. ŞİMDİ Bilgisayar dili öğrenebilmek için .Net üzerinde çalışıyorum.

PROGRAM DÜNYASIYLA İLGİLİ DÜŞÜNCELER

Bana göre bilgisayar dili dünyadaki en önemli dil. Bence bilgisayar dili dünyadaki tek ortak dil olacak. Çünkü yazılımlar sayesinde ne istiyorsak yapabiliyoruz.GELECEK

HAYAL EDİYORUM;

Büyük bir network takımına sahibim. Harika bir coderım. Kültür Kafem var. Meslek seçim derneğimi açtım. Bir ajansa sahibim. Çalışma odası ve oyun odasıyla harika bir eve sahibim.BUTUN ZAMAN DILIMLERIMIN ORTAK NOKTALARI

HOBİLER

Dağcılık/ Yeni Kültürler Keşfetmek/ Seyahat Etmek/ Okumak/ Yazmak/ Öğrenmek/ Öğretmek

İNANÇ

Dünya'ya sadece bir şey öğrenmek, bir kitap okumak, bir yer görmek, bir ülkede yaşamak, sadece bir şey hissetmek için gelmedik... Daha fazlası için geldik. Ben şükür ederek daha fazlasına sahip olabilmek için yaşıyorum.

MESAJ

Endişelenme, Mutlu ol.

HAKKIMDA