en_US
en
on
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
KİLOMETRE TAŞLARI
1087
 
 

GECMIS

ÜNİVERSİTE

Dürüst olmak gerekirse üniversitenin sosyal hayat dışında bana kattığı tek şey diplomaydı.

YGA

YGA bir Sivil Toplum Kuruluşu. Bu proje kapsamında 2 yıI boyunca orta okul öğrencilerine sosyal sorumluluk dersi verdim. Kendimi geliştirmemi sağlayan çok güzel bir projeydi.

ERASMUS

Yurtdışına girmek bütün gençlerin hayalidir. Özellikle de benim gibi Türk gençlerinin. Eğer üniversite öğrencisiysen de bunun en kısa yolu Erasmustur. Ben de bu yolu seçenlerdendim. Bir dönem, İspanya'da Jaen Üniversitesinde okudum. Aynı zamanda Erasmusta yaptığım Avrupa Turunda 6 farklı ülke daha gördüm. Bir çok farklı kültür tanıdım. Hala bu programı değerlendirdiğim için çok mutluyum.

DAĞCILIK

Bütün hayatların kökeni doğadır.Ama malesef biz kökenimizi, gerçek duygularımızı, samimiyeti hatta sağlıklı düşünmeyi dahi unuttuk. Dağlar bizim kendimizi keşfetmemiz için bize yardım ediyor. Eğer birisi bana dağlarla ilgili bir şey sorarsa, ona şunu söylerim; "Ben bir şehirde kendimi boşlukta hissederek doğdum ama bir dağın zirvesinde özgür hissederek ölmek isterim."

NETWORK

Eğer başkalarının hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olarak kendi hayallerine ulaşmak istersen, bu endüstrinin içinde bulunmalısın.GELECEK

.NET Telefonlar ve bilgisayarlar için yeni yazılımlar, mobil uygulamak yaratmak istiyorum. Bütün bunları yapabilmek için .Net öğrenmek çok heyecan verici.

MÜHENDİSLİK

Ben hiç bir zaman bir mühendis gibi yaşamak istemedim. Ama son zamanlarda yazılım mühendisliği ile ilgili düşüncelerimden sonra bir mühendis gibi düşünmek ve üretmek istiyorum. Bu nedenle yazılım üzerine mühendislik tecrübesi edinmek istiyorum.

MESLEK SEÇİM VAKFI

Bizler Türkiye'de üniversiteye gidebilmek için bir sınava gireriz. Ve bu sınava 12 yıl boyunca hazırlanırız. Ve neredeyse hepimiz hayallerimize göre değil bu sınav sonucuna göre meslekilerimizi seçeriz. Tam olarak öğrendiğimizi anlamadan okuruz. Mezun olduktan resmen sonra sudan çıkmış balığa döneriz. Ve mutsuz bir şekilde, mezun olduğumuz bölümlerde çalışmak zorunda hissederiz. Ben bunu yaşadım ama başka kimsenin yaşamasını istemem. Bu nedenle meslek seçimleriyle ilgili insanları bilinçlendirmek adına bir Meslek Seçim Derneği kurmayı hayal ediyorum.

KÜLTÜR KAFE

Kitaplar, caz müzik, masallar, yazarlar, münazaralar, okuyucular, beyaz duvarlar ve beyaz masalar ve rahat sandalyeler ... Bu kafedeysen kendini özgür hissedeceksin. Bu mekan insanlar için bir dinlenme durağı olacak. AJANS Bu ajansta şirketlerin marka değerlerini yaratmak istiyorum. Ve bunu en yakın arkadaşlarımla, esnek çalışma saatleri ve rahat bir çalışma ortamında gerçekleştirmek istiyorum.

KILOMETRE TASLARI